Choď na obsah Choď na menu
 


V nebíčku

Naše zvieratká:

 

Vilušik:

Odkaz pre Vilušika:

Vilušik vždy si bola moje druhé naj zvieratko aké som kedy poznala a Vždy to tak bude. Milujem ťa a vždy aj budem a nikdy na teba nezabudnem ani na to čo sme spolu prežili.Navždy budeš v mojom srdiečku a odpočívaj v pokoji! Neboj sa stretneme sa a už navždy budeme spolu! Už nás nič nerozdelí!Strašne nám chýba to tvoje večerné vŕzganie v koliesku a podobne, ale všetci veríme, že už ťa nič nebolí, že už netrpíš, že si si užil život na plno a že sa stretneme v nebíčku všetci čo ťa milujeme a že už naveky budeme spolu,že nás už nič nerozdelí. Jedného dňa prídeme za tebou a znova sa budeme hrať a šantiť ako keď si bola snami. Cítim že stále si pri nás a že dávaš na nás pozor. Všetci ti ĎAKUJEME za všetko čo si nám do života priniesla! Veľmi ťa Milujeme a vždy to tak bude! Vieme že si odišla na druhý svet zo staroby a podobne a vieme že to je takto lepšie lebo inak by si trpela. Sme vďačný aj za ten jeden rôčik,päť mesiačikov,šestnásť dní a niekoľko hodín čo si s nami bola ale vieme že už pred tým ako sme si ťa zobrali domov si nebola malinká ale že si si toho už pred tým niečo odžila! K tomu že si odišla na druhý svet s dlhým žitím v telíčku si prežila dva problémy s pľúcami. Si naša Veľká hrdinka! Viem že ty si nezomrela ale že ty žiješ ale na druhom svete a viem že každý z nás tam raz príde a preto sa s tebou znova stretneme a už budeme spolu naveky!Všetci ti posielame veľmi veľa božtekov a podobných vecí! Každý deň ti chodím na hrobček kde sme pochovali tvoje nádherné telíčko ku ktorému sme ti dali tyčinku a jabĺčko ktoré si mala najradšej! Každý deň sa za teba modlím k Ježiškovi a Bohovi! Viem že sa o teba deduško postará a podobne a viem že si teraz v bezpečí a že sa stretneme!  

 

vilo-4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 Rybičky:

Odkaz pre Rybičky:

Rybičky vždy ste boli a vždy aj budete mojimi naj rybičkami.Milujem vás a vždy aj budem milovať.Nikdy na vás nezabudnem ani na to čo sme spolu prežili.Navždy budeš v mojom srdiečku a odpočívaj v pokoji. Jedného dňa prídem za vami a stretneme sa a už navždy budeme spolu. Už nás nič nerozdelí.Strašne mi chýba to vaše plávanie a to vaše denné čakanie na jedlo a podobne. Viem že teraz ste v bezpečí, že už netrpíte, že vás nič nebolí a že ste tam so svojou rodinou a podobne. Som vďačná za ten rôčik čo ste boli s nami ale vieme že už pred tým ako nám vás dala maminkyna kolegyňa, že už vtedy ste mali čo si odžité! Chýbate nám všetkým a myslíme na vás! Viem že každý raz odíde na druhý svet a viem že sa stretneme na druhom svete a že sa budeme hrať a podobne ako keď ste boli s nami! MILUJEME VÁS! Všetci čo vás milujeme vám posielame veľa božtekov a podobne! Každý deň sa za vás modlím k Ježiškovi a Bohovi! Viem že sa v nebíčku stretneme a že tam spolu budeme naveky a že nás už nič nerozdelí! MILUJEM VÁS! 

med_94118772.jpeg


 

 

 

 

 

 

Murko:

Odkaz pre Murka:

Murko vždy si bol a vždy aj budeš môj naj kocúrik.Milujem ťa a vždy aj budem milovať.Nikdy na teba nezabudnem ani na to čo sme spolu prežili. Navždy budeš v mojom srdiečku a odpočívaj v pokojiJedného dňa prídem za tebou a stretneme sa a už navždy budeme spolu. Už nás nič nerozdelí.Strašne mi chýbaš, síce si nebol môj ale milovala som ťa a vždy aj budem milovať ako vlastného! Viem že teraz netrpíš, že ťa nič nebolí a podobne ale hlavne viem, že sa s tebou stretnem! Ďakujem ti za všetko čo si mi do života dal! Posielam ti veľa božtekov a odpočívaj v pokoji! Každý deň sa modlím Ježiškovi a Bohovi za teba! Viem že aj o teba sa Deduško stará a podobne!Milujem ŤA!

med_98501001.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Benicka:

Odkaz pre Benicku:

Benicka vždy si bola a vždy aj budeš moja naj sučka.Milujem ťa a vždy ťa aj budem milovať.Nikdy na teba nezabudnem ani na to čo sme spolu prežili.Navždy budeš v mojom srdiečku a odpočívaj v pokoji.Jedného dňa prídem za tebou a stretneme sa a už navždy budeme spolu. Už nás nič nerozdelí. Strašne mi chýbaš, síce si nebola moja ale milovala som ťa a vždy aj budem milovať ako vlastnú! Viem že teraz netrpíš, že ťa nič nebolí a podobne ale hlavne viem, že sa s tebou stretnem! Ďakujem ti za všetko čo si mi do života dala! Posielam ti veľa božtekov a odpočívaj v pokoji! Každý deň sa modlím Ježiškovi a Bohovi za teba! Viem že sa o teba Deduško stará a podobne!Milujem ŤA!

benicka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Snehuľka:

Odkaz pre snehuľku:

Snehuľka milujem ťa a vždy ťa aj budem milovať.Nikdy na teba nezabudnem ani na to čo sme spolu prežili.Navždy budeš v mojom srdiečku a odpočívaj v pokoji.Jedného dňa prídem za tebou a stretneme sa a už navždy budeme spolu. Už nás nič nerozdelí.Strašne mi chýbaš, síce si nebola moja ale milovala som ťa a vždy aj budem milovať ako vlastnú! Viem že teraz netrpíš, že ťa nič nebolí a podobne ale hlavne viem, že sa s tebou stretnem! Ďakujem ti za všetko čo si mi do života dala! Posielam ti veľa božtekov a odpočívaj v pokoji! Každý deň sa modlím Ježiškovi a Bohovi za teba! Viem že sa o teba Deduško stará a podobne!Milujem ŤA! 

 

images--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Benko:

Odkaz pre Benka:

Benko milujem ťa a vždy ťa aj budem milovať.Nikdy na teba nezabudnem ani na to čo sme spolu prežili.Navždy budeš v mojom srdiečku a odpočívaj v pokoji.Jedného dňa prídem za tebou a stretneme sa a už navždy budeme spolu. Už nás nič nerozdelí

benko.jpg

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< december / 2018 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 24489
Mesiac: 560
Deň: 20